Názory odborníků

Lubomír Mikulášek

MUDr. Lubomír Mikulášek

Gynekolog, předseda České společnosti minimálně invazivní estetické gynekologie

Hyaluron N-Medical si oblíbily desítky našich klientek, které s ním začínají každý svůj den. Sám pozoruji účinky u každé pacientky, která kapky užívá. Často chválí i formu užívání, protože je kapky, na rozdíl od tablet, nedráždí v žaludku. Hyaluron N-Medical se za posledních několik měsíců stal jedním z nejpoužívanějších doplňků v našich ordinacích.

 
 

Olga Knoblochová

Lady Dermacol

Hyaluron N-Medical je použitelný jak v kosmetice, tak i estetické dermatologii.

Složení produktu a způsob výroby zajištuje působení zevnitř ven a tím podporuje Vaši přirozenou krásu.

Hyaluron N-Medical se mi líbí a doporučuji ho.

Olga Knoblochová
 
 
Ludvík Drnek

PharmDr. Ludvík Drnek

Farmaceut

Kyselinou hyaluronovou se zabývám již řadu let. Z mého pohledu mohu konstatovat, že je to jedna z nejvíce biokompatibilních (tělu podobných) látek, který současná estetika a medicína používá (výplně vrásek). Každý člověk má v těle kyselinu hyaluronovou od narození a s věkem její množství ubývá. Dnes přirozený úbytek lékaři zcela běžně nahrazují, např. ve formě dermálních (kožních) výplní při korekcích obličejových vrásek.

Doplňování stravy o kyselinu hyaluronovou se ukazuje jako dobrý způsob k doplnění klasicky používané formy kyseliny hyaluronové, ať už krémů nebo výplní.

Hyaluron N-Medical je zajímavý tím, že obsahuje více druhů kyseliny hyaluronové (o více molekulových hmotnostech). Spojení více druhů hyaluronové kyseliny do jednoho produktu zajistí maximální možné vstřebání po užití a tím distribuci do potřebných míst v těle.

Hyaluron N-Medical se tak mi jeví jako vhodný pro ty, kteří navštěvují estetické dermatologie, plastické chirurgie a kosmetické salóny.

 
 

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Lékař

Vzhledem k tomu, že má kyselina hyaluronová široké uplatnění, jsem přesvědčen, že nový produkt nalezne široké uplatnění.

Velice rád se o pozitivním účinku takto aplikované formy kyseliny hyaluronové přesvědčím sám.

Jan Měšťák