Hyaluron N-Medical

 

Co je doplněk stravy Hyaluron N-Medical?

100 % čistá bioaktivní kyselina hyaluronová pro vnitřní užití.

 

O produktu

Doplněk stravy Hyaluron N-Medical obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek.

Hyaluron N-Medical

Kde působí

Hyaluron N-Medical rozmíchaný ve sklenici s vodou (džusem) hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (inside-out).

Výroba

Hyaluron N-Medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Nejkvalitnější kyselinu hyaluronovou nakupujeme ve Švýcarsku a výroba probíhá v České republice.

Kde Hyaluron N-Medical působí?

Doplněk stravy
 
body
 

Pokožka

Obsah více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a maximální využití v těle.

Vrásky, ochablá pokožka

Vrásky, skvrny na pokožce, ochablá pokožka jsou známky úbytku kyseliny hyaluronové v organismu a volání Vašeho těla o doplnění kyseliny hyaluronové. Nyní máte možnost vyjít vstříc vašemu tělu, vráskám, skvrnám a ochablé pokožce říci „ještě ne!“.

Suchá pokožka?

Hydratujte ji! Pravidelná hydratace přispívá k tomu, že bude Vaše pokožka krásnější.

Sliznice

Kyselina hyaluronová hraje významnou roli i na sliznicích (močový měchýř, ženské intimní partie) a vytváří na nich mechanickou bariéru.

Klouby

Obsah více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a maximální využití v těle.

 

Dávkování

Důkladně rozmíchejte 1 ml (13 kapek) ve sklenici čisté vody, džusu nebo zeleninové šťávy a vypijte nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N-Medical s alkoholem nebo horkými nápoji.

1. měsíc
39 kapek
(3 ml) 1x denně
2. měsíc
26 kapek
(2 ml) 1x denně
3. měsíc
13 kapek
(1 ml) 1x denně

Výroba

Výroba probíhá za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek v Hradci Králové.

Výrobce je držitelem certifikátu Správné výrobní praxe (GMP), Certifikátů EN ISO 9001, ČSN EN ISO 22716:2008.

Pečlivý výběr různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové zaručí maximální možné vstřebání a maximální efekt. Tmavě modrá lahvička brání degradaci světlem a ergonomicky tvarované kapátko umožní přesné dávkování.

Celý proces výroby je přísně kontrolován kvalifikovanými osobami a finální produkt prochází řadou laboratorních testů, protože musí splňovat ta nejpřísnější kritéria kvality.

Skladování

Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici. Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical do 6 měsíců.

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Dbejte na zdravý životní styl. Pečlivě si přečtěte návod k použití.